Оптові закупки

Компанія "Королівський краб" пропонує вигідні та зручні умови співпраці з оптовими покупцями.


Ласкаво просимо до інтернет-магазину компанії "Королевський краб" ! У нашому асортименті ви знайдете найкращі продукти, які здатні порадувати найвибагливіших гурманів.

Завдяки наполегливій праці та вірі в наш продукт ми стали лідерами в галузі. Однією з наших гордостей є найсвіжіша ікра. Ми пропонуємо широкий асортимент видів ікри, яка радує яскравим смаком та корисними властивостями.

В нашому розмаїтті продукції також представлена бакалія. Ми дбаємо про ваш здоровий спосіб життя та гастрономічні насолоди, тому у нас ви знайдете тільки найкращі інгредієнти. Наша бакалія - це гарантія якості та смаку в кожній страві, яку Ви готуєте.

Крім того, ви неодмінно оціните нашу розкішну підбірку консервованих продуктів. Вони зручні, довго зберігають свій смак та поживні властивості. Вибір залишається за вами: від екзотичних страв до традиційних смаколиків - ми маємо все для вашого смаку.

А що стосується риби власного виробництва, то це - наша гордість. Малосольна риба, в’ялена риба, риба гарячого та холодного копчення, охолоджена риба преміум зачистки…– справжній рай для любителів дарів моря. Смак нашої продукції великою мірою залежить від дотримання всіх тонкощів виробництва. Важливим є використання сучасного обладнання та холодильних камер для зберігання сировини, а надалі готової продукції. Кожен етап виробництва до найменших нюансів відбувається під пильною увагою кваліфікованих спеціалістів-технологів.

Замовляйте продукцію компанії "Королівський краб" онлайн, і Ви отримаєте можливість насолоджуватися найкращими смаками життя. Ми вкладаємо в кожен продукт свою душу та професійність, щоб ви могли насолоджуватися смаком вишуканих страв вдома або в ресторані.

Ми працюємо вже понад 3-х років і весь цей час співпрацювали з багатьма ресторанами, барами, кафе, кухнями готелів, їдальнями, торговими мережами та кейтерингом. Серед них є відомі заклади, які замовляють продукцію лише у нас.