Пропонуємо найсмачніші дари моря до вашого столу


Якщо Ви справжній гурман та поціновувач дарів моря, Вам варто відвідати один з наших магазинів.

«Королівський краб» - це мережа магазинів, в якій представлено широкий асортимент морепродуктів. М'ясо крабів, раки, устриці, ікра, печінка тріски, різні види креветок, восьминоги, молюски – це все можна побачити на нашій вітрині та звісно, придбати. Свіжість та якість це наші синоніми.

Постачання свіжої риби у наші магазини відбувається щодня. «Королівський краб» співпрацює з лідируючими світовими постачальниками риби та морепродуктів. Компанія закуповує тільки найсвіжішу та якісну продукцію, а потім обробляє її відповідно до класичних технологій, ретельно дотримуючись усіх технологічних процесів та рецептур.

Також підприємство має власне виробництво. Малосольна риба, в’ялена риба, риба горячого та холодного копчення, охолоджена риба преміум зачистки…– справжній рай для любителів дарів моря. Смак нашої продукції великою мірою залежить від дотримання всіх тонкощів виробництва. Важливим є використання сучасного обладнання та холодильних камер для зберігання сировини, а надалі готової продукції.

Кожен етап виробництва до найменших нюансів відбувається під пильною увагою кваліфікованих спеціалістів-технологів. В Україні ви не знайдете 95% асортименту, представленого у нас в магазині. Тільки у нас можна купити морську печінку тріски від норвезького виробника, зроблену в морі, а не з розмороженої сировини. А що вже й казати про наші краби.

Також в наявності:

• широкий вибір риби в'яленої риби власного виробництва

• різновид продуктів холодного та гарячого копчення власного виробництва Ми працюємо вже понад 3-х років і весь цей час співпрацювали з багатьма ресторанами, барами, кафе, кухнями готелів, їдальнями, торговими мережами та кейтерингом. Серед них є відомі заклади, які замовляють продукцію лише у нас!

Наші партнери

1Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.