Стейк сьомги с/м
Стейк сьомги с/м
Стейк сьомги с/м
Стейк сьомги с/м
  • Стейк сьомги с/м
  • Стейк сьомги с/м
  • Стейк сьомги с/м
  • Стейк сьомги с/м

Стейк сьомги с/м

833 грн./

кг

Оптова ціна (від 2 кг):
784 грн./

кг

В наявності

Доставка

Нова пошта. Відправлення замовлення здійснюється протягом 3х днів, крім неділі, після повної оплати замовлення

Кур'єрська доставка. Доставка здійснюється службою таксі за рахунок замовника. При замовленні від 2500 грн доставка безкоштовна

Самовивіз. Ви можете отримати замовлення в одному з наших магазинів в Одесі

  • Опис:

Лосось (сьомга) не накопичує в собі шкідливих хімічних елементів, тому шкоди від неї не може бути.

Риба має у своєму складі жирні кислоти, містить білки, ненасичені жири, вітаміни та мінеральні речовини. До речі, у сьомги є відома Омега-3, яка продовжує молодість і дає енергію всьому організму. Ця кислота може регулювати кількість гормонів стресу, що викликають спазми артерій серця. Це означає, що можна полегшити емоційне напруження, а також пом'якшити настрій та подолати пригнічення і таким чином покращити своє здоров'я. Також благотворно впливає на розумові здібності шляхом підвищення еластичності судин головного мозку, збільшення споживання кисню клітин мозку та покращення загального кровообігу.

Крім жирних кислот у сьомзі містить 22 мінеральні речовини – це кальцій, магній, хлор, сірка та інші. Вітамін А, В, Д, С, РР, крім усього вищеперерахованого, лосося може швидко та природно відновити сили після виснажливих фізичних навантажень, зміцнити м'язову та кісткову тканину, можна зняти запалення при артриті, відновити обмін речовин та знизити кількість жирових відкладень.

Калорійність сьомги.

У цифрах: у сьомзі на 100 грамів продукту – приблизно 220 ккал. Це не так уже й багато, тому міф про шкідливість сьомги для харчування можна розвіяти. Річ у тому, що жири звичайно бувають різні. Одні мають властивість швидко осідати на фігурі, а інші живити коли організм потребує холестерину, він робить гнучкі судини, кормить мембрани клітин і навіть обморожує організм. Жири в сьомзі дуже корисні, тому їх можна вживати без страху. Щоправда, розумну міру слідувати все ж таки потрібно, як, однак, у всьому іншому.